Strona główna portalu Baza wiedzy Domeny Moja domena jest bardzo daleko w wynikach wyszukiwania.

Moja domena jest bardzo daleko w wynikach wyszukiwania. Drukuj

  • domena, domeny, wyszukiwanie, google
  • 1

Jeśli twoja domena pojawia się w wynikach wyszukiwania to dobrze. To oznacza, że została poprawnie zaindeksowana przez roboty wyszukiwarki lub wyszukiwarek i potencjalni klienci mogą już ją znaleźć za pomocą odpowiednio dobranych słów w wyszukiwarce.

Jeśli jednak twoja strona jest bardzo daleko w wynikach wyszukiwania, na przykład prowadzisz stację radiową i na wyszukiwane hasło "polska stacja radiowa" twoja strona jest dopiero na 26 stronie w wynikach wyszukiwania i chcesz, aby znalazła się na bliższej stronie konieczne będzie wypozycjonowanie strony.

Istnieje wiele firm specjalizujących się w pozycjonowaniu stron internetowych. Ceny takich usług zaczynają się od kilkuset złotycyh miesięcznie do kilkudziesięciu tysięcy dla pierwszych stron najbardziej rozpoznawalnych słów kluczowych np. dla wspomnianej strony takim słowem będzie "stacja radiowa" lub "radio".

Za pomocą pewnych sztuczek i operacji można nieco przybliżyć stronę do wyników wyszukiwania, które mogą być względnie zadowalające.

Hosterion nie świadczy w ramach pomocy technicznej usługi pozycjonowania, ani wskazywania sposobów na "podbicie" pozycji w wynikach wyszukiwania. Klient powinien samodzielnie rozeznać temat i sprawić, by jego strona wyświetlała się odwiedzającym możliwie jak najczęściej.


Czy ta odpowiedź była pomocna?

« Back