Problemy z dostarczaniem poczty od serwerów WP/o2.pl

Szanowni Klienci, Informujemy, że w dniu dzisiejszym w całości serwery należące do Grupy Wirtualnej Polski zostały wpisane na wiele publicznych list spamerów. Serwery Grupy WP zostały umieszczone między innymi na ... Czytaj więcej »

14 Lip 2021
Wydłużony czas oczekiwania na dostarczenie serwerów dedykowanych

Drodzy Klienci, Ze względu na bardzo duże zainteresowanie najmocniejszymi konfiguracjami naszych serwerów dedykowanych informujemy, że czas oczekiwania może być nieco dłuższy z powodu niedoboru komponentów u dystrybutorów. Staramy się, aby czas ten był jak najkrótszy. Przed zamówieniem konkretnego modelu zachęcamy do kontaktu z ... Czytaj więcej »

22 Maj 2021
Wydobywanie kryptowaluty na serwerach w Hosterion

Drodzy Klienci, Informujemy, że zgodnie z Regulaminem Usług Hosterion wydobywanie jakiejkolwiek kryptowaluty w infrastrukturze Hosterion jest zabronione pod rygorem natychmiastowego usunięcia usługi bez możliwości zwrotu proporcjonalnych środków. Jesteśmy zobowiązani do ochrony naszej infrastruktury i sprzętu oraz stabilności ... Czytaj więcej »

20 Maj 2021
Hosting na dyskach NVME

Uruchomilismy nowe serwery z dyskami NVME (do 10x szybszymi niż tradycyjne dyski SSD). Dla każdego klienta migracja z istniejącego serwra SSD na NVME jest oczywiście bezpłatna. Jeśli są Państwo zainteresowani migracją prosimy o kontakt za pomocą Panelu.

29 Lut 2020
1 2