Wyczerpanie puli adresów IPv4

Szanowni klienci, W związku z wyczerpaniem się puli adresów IPv4 do ostatniego momentu liczyliśmy, że uda się wynegocjować równie atrakcyjne stawki dla naszych klientów od dostawców usług i DataCenter. Niestety, z powodu wyczerpania się puli adresów IP w wersji "4" jesteśmy zmuszeni zaktualizować cenniki adresacji do aktualnych cen ... Czytaj więcej »

1st Aug 2021
Problemy z dostarczaniem poczty od serwerów WP/o2.pl

Szanowni Klienci, Informujemy, że w dniu dzisiejszym w całości serwery należące do Grupy Wirtualnej Polski zostały wpisane na wiele publicznych list spamerów. Serwery Grupy WP zostały umieszczone między innymi na ... Czytaj więcej »

14th Jul 2021
Wydłużony czas oczekiwania na dostarczenie serwerów dedykowanych

Drodzy Klienci, Ze względu na bardzo duże zainteresowanie najmocniejszymi konfiguracjami naszych serwerów dedykowanych informujemy, że czas oczekiwania może być nieco dłuższy z powodu niedoboru komponentów u dystrybutorów. Staramy się, aby czas ten był jak najkrótszy. Przed zamówieniem konkretnego modelu zachęcamy do kontaktu z ... Czytaj więcej »

22nd May 2021
Wydobywanie kryptowaluty na serwerach w Hosterion

Drodzy Klienci, Informujemy, że zgodnie z Regulaminem Usług Hosterion wydobywanie jakiejkolwiek kryptowaluty w infrastrukturze Hosterion jest zabronione pod rygorem natychmiastowego usunięcia usługi bez możliwości zwrotu proporcjonalnych środków. Jesteśmy zobowiązani do ochrony naszej infrastruktury i sprzętu oraz stabilności ... Czytaj więcej »

20th May 2021
1 2