Dodatkowa przestań Backup FTP

Przestrzeń Backup FTP w Hosterion.PL jest realizowana na serwerach zlokalizowanych w innym DataCenter niż usługi klienta. Dzięki takiemu rozproszeniu usług mają Państwo gwarancję, że dane w przypadku awarii pozostaną bezpieczne i będzie możliwy dostęp do nich nawet podczas całkowitej awarii systemu.

Dostęp do przestrzeni Backup FTP jest realizowany za pomocą protokołu FTPs tj. bezpieczengo, szyfrowanego protokołu komunikacji z wykorzystaniem klienta FTP (Windows, Linux, MAC OS).

Przestrzeń Backup FTP może być wykorzystywana w dowolny sposób przez klienta. Nie jest wymagane wysyłanie danych z usługi realizowanej przez Hosterion.PL. Dostęp jest za pomocą protokołu FTPs bez limitowania dostępu na IP. Klient może przechowywać na przestrzeni Backup FTP dowolne pliki z dowolnego miejsca na świecie. Jedynym ograniczeniem przestrzeni Backup FTP jest ilość operacji IO, które można wykonać w tym samym czasie. Przestrzeń ta jest realatywnie tania, dlatego nie było by możliwe uruchomienie na niej hostingu plików, bazy danych i innych usług o wysokim stopniu zapotrzebowania na IO. Dostęp do przestrzeni jest realizowany za pomocą łącz o przepływności 1Gb/s na klienta i w ramach jednej sesji jest możliwe przesłanie nieograniczonej ilości danych.

  • 1 Użytkownicy uznali za użyteczne
Czy ta odpowiedź była pomocna?